Szkoła Pozytywności

Kurs online
Zapisz się

Pozytywne emocje mają moc. I jak tę moc aktywować w całej rozciągłości, będziemy się uczyć w SZKOLE POZYTYWNOŚCI.

Zapraszam na 21 spotkań, podczas których zajmiemy się wzmacnianiem obecności 20 pozytywnych uczuć w naszym codziennym życiu.

Pozytywność emocjonalna zmienia nasze myślenie, kształtuje naszą przyszłość, poprawia sen, zwiększa odporność psychiczną, pomaga w kontaktach z innymi, w znajdowaniu nowych rozwiązań, jest ożywcza, pomaga rozkwitać, a nawet żyć dłużej.

Barbara Fredrickson, pionierka w badaniach nad pozytywnością twierdzi, że pozytywność może radykalnie zmienić życie każdego. Według niej stwarza warunki do przejścia na wyższy poziom egzystencji. Dodaje energii, otwiera umysł, odblokowuje potencjał. Jednym słowem, jak mówi Barbara: pomaga mieć więcej „życia w swoim życiu”. Według badaczki, aby nasze życie było rozkwitaniem, a nie wegetacją, potrzebujemy sprawić, by nasz współczynnik pozytywności wynosił minimalnie 3:1, czyli, aby codziennie doświadczać co najmniej trzy razy więcej pozytywnych odczuć i emocji niż negatywnych.

PROGRAM SZKOŁY POZYTYWNOŚCI

Nasza agenda obejmuje 21 spotkań, podczas których nauczysz się Procesu Chłonięcia Dobra stworzonego przez Ricka Hansona, który stosowany regularnie zmienia nasz mózg w detektor szczęścia.

W każdym dniu skoncentrujemy się na jednym z pozytywnych uczuć, codziennie podpowiem Ci, jak ich szukać, dostrzegać i wchłaniać w nowy sposób (nasz mózg lubi nowości, rutyna go usypia).

Zainspiruję Cię do tworzenia portfolio pozytywnych uczuć: zdjęć, wycinków, haseł, inspiracji, cytatów, rysunków czy linków, piosenek, filmów związanych dla Ciebie z ich manifestacją.

Lekcja pierwsza: Proces Chłonięcia Dobra

Lekcja druga: Poczucie bezpieczeństwa

Lekcja trzecia: Zaufanie

Lekcja czwarta: Spokój

Lekcja piąta: Radość i zadowolenie

Lekcja szósta: Lekkość i łatwość

Lekcja siódma: Wdzięczność i świętowanie

Lekcja ósma: Zachwyt

Lekcja dziewiąta: Inspiracja

Lekcja dziesiąta: Satysfakcja i duma

Lekcja jedenasta: Poczucie mocy

Lekcja dwunasta: Błogość i przyjemność

Lekcja trzynasta: Wygoda i komfort

Lekcja czternasta: Miłość i więź

Lekcja piętnasta: Czułość

Lekcja szesnasta: Życzliwość

Lekcja siedemnasta: Ulga i ukojenie

Lekcja osiemnasta: Odprężenie

Lekcja dziewiętnasta: Nadzieja

Lekcja dwudziesta: Wolność i swoboda

Lekcja dwudziesta pierwsza: Zapał i przepływ

Obiecuję Ci, że po ukończeniu Szkoły Pozytywności Twój mózg nie będzie już taki sam jak na początku i zaczniesz z łatwością i lekkością koncentrować się na tym, co jest ok, co działa, na satysfakcji i spełnieniu. Jeśli w pełni zaangażujesz się w proponowane praktyki, Twój poziom szczęścia poszybuje. Odtąd już zawsze w naturalny sposób przez większą część dnia będziesz czuła pozytywne uczucia. Bez żadnego wysiłku. Bez nakłaniania świata i innych, by Ci je zapewniali odpowiadając na Twoje oczekiwania. Zobaczysz jak działa szczęście bez powodu. Wyhodujesz/wytrenujesz sobie szczęśliwy mózg. Będziesz niezależna.

Zaczniesz przyciągać do swojego życia to, o czym marzysz. Będziesz odczuwać spokój, zaufanie, radość, lekkość, zachwyt, wdzięczność, błogość i miłość.

Staniesz się źródłem pozytywności dla swoich bliskich, dla świata. Emocjonalna zaraźliwość. Staniesz się bardziej empatyczna i otwarta na życie. Bardziej elastyczna i odporna na życiowe zawieruchy. Zaczniesz rozkwitać.

O kursie

Kurs przeznaczony jest do samodzielnej pracy we własnym tempie po zalogowaniu do serwisu, nie ma możliwości kontaktu z autorką. Dostęp do kursu jest ważny przez rok.

21 dni kursu

21 lekcji

Zadania do wykonania

Platforma online

Dziennik Pozytywności

Zapraszam, Ewa Panufnik!

Cena: 149-299 zł

Wybierz kwotę, którą chcesz zapłacić. Ja najbardziej chciałabym otrzymać 299 zł, to pozwoliłoby mi w spokoju i z lekkością przygotowywać dla Was kolejne kursy. Jednak, jeśli jesteś trudnej sytuacji finansowej, wybierz kwotę zgodną z Twoimi aktualnymi możliwościami. Dziękuję:-)