Szkoła Życiowej Magii

Aktualny status
Nie jesteś zapisana/zapisany
Cena
USD129
Rozpocznij

To miejsce dla Ciebie, jeśli chcesz w 2021 roku:

 • czuć się lepiej, radośniej i bardziej pełna nadziei niż w 2020,
 • lepiej radzić sobie z wyzwaniami i kłopotami,
 • chcesz z łatwością manifestować rzeczy, o których marzysz,
 • doświadczać małych i dużych cudów oraz pozytywnych zmian,
 • albo po prostu chcesz wyjść z życiowego utknięcia i odzyskać poczucie kierunku, który będzie Cię ekscytował i zachęcał do działania.

W Szkole Życiowej Magii będziesz ćwiczyła się w używaniu swojej wewnętrznej mocy do zmieniania swojego życia, życia innych i świata na lepsze.

Co tydzień otrzymasz magiczny zeszyt ćwiczeń – z praktykami, zaklęciami, instrukcjami przemian, magicznymi inspiracjami, miejscem na notowanie przejawów magii i cudów, które odnajdziesz i wykreujesz w codzienności.

Spotkamy się online, aby wspólnie wykreować magiczne wizje swojego życia na 2021 rok. Podczas tego spotkania wykorzystamy magię pracy w Diadach oraz Grupy Ośmiu (Power of Eight, Lynne McTagarrt), żeby dodać naszym marzeniom prawdziwie czarodziejskiej mocy do zamanifestowana się w świecie.

Otrzymasz też e-book, kursoksiążkę – „21 Przemian. Podręcznik czarodziejek Rzeczywistości” oraz zestaw kart z zaklęciami do 21 Przemian (w formacie pdf)

Co tydzień otrzymasz dostęp do nagrania wywiadu – rozmowy z Czarodziejką Rzeczywistości  (poznasz osoby, które naprawdę potrafią odmieniać świat na lepsze – zdradzą one swoje magiczne sposoby na to, jak żyć pełniej i lepiej).

Program Szkoły:

 1. Stworzysz magiczną wizję swojego życia na 2021 rok
 2. Nauczysz się odnajdywać magię codzienności, wykorzystasz moc wdzięczności i przemienisz swój mózg w detektor szczęścia, a wszystko po to, by czuć radość i nadzieję niezależnie od tego, co będzie się działo.
 3. Nauczysz się dokonywać 4 potężnych magicznych przemian – zdejmiesz wreszcie z siebie złe zaklęcia:
  – przekonanie, że nie jesteś wystarczająco dobra i nie zasługujesz – na miłość, na obfitość finansową, na zdrowie, itp.
  – przekonanie, że jesteś ofiarą
  – przekonanie, że jest już za późno i nic dobrego Cię nie czeka
  – przekonanie, że jesteś gorsza od innych
 4. Dowiesz się jak wyczarowywać w swoim życiu:
   – miłość
   – lekkość
  – spokój
  – zachwyt

Szkoła Życiowej Magii otwiera podwoje 19 stycznia o godzinie 18.00, wówczas spotkamy się online aby wspólnie wykreować magiczne wizje swojego życia na 2021 rok. A następnie przez co tydzień (we wtorki) przez 4 tygodnie otrzymasz mailem magiczny Zeszyt z ćwiczeniami oraz uzyskasz dostęp do wywiadów z Czarodziejkami Rzeczywistości. Będziemy też wspierać swoje magiczne moce w społeczności Czarodziejek – zamkniętej grupie na FB. Wszystkie materiały będą także dostępne przez rok na Platformie Wirtualnej Dojrzewalni po zalogowaniu.