Program Universe Workers Wirtualna Dojrzewalnia Ewa Panufnik

Universe Workers – najlepsza praca na świecie

Aktualny status
Nie jesteś zapisana/zapisany
Cena
USD149 zł
Rozpocznij

Czy Ty czasem też tak masz, że zastanawiasz się, jaki jest sens życia? Po co tu się znaleźliśmy? Jaki to wszystko: gonienie za pieniędzmi, dobrami materialnymi, ekscytującymi doświadczeniami, czy nawet miłością, ma sens, skoro i tak w końcu umrzemy i nastąpi reset systemu?

Mnie te pytania dręczyły przez długi czas. Przybliżałam się do odpowiedzi szukając w rożnych miejscach i wreszcie znalazłam taką, która mnie naprawdę satysfakcjonuje i każdego dnia przynosi spokój, poczucie głębokiego sensu oraz jasnego kierunku. W pewnym momencie doszłam bowiem do wniosku, że zostaliśmy „zatrudnieni” przez Wszechświat (Boga, Boginię, siłę wyższą – wybierz swoją wersję, z którą się czujesz dobrze) do wykonania podczas naszego życia „pracy” w pięciu obszarach.

Wierzę, że jako Pracownicy Wszechświata mamy do zrobienia:

  1. Być tu i teraz, zanurzać się chwila po chwili w życiu.
  2. Świętować życie, które zostało nam dane, na rożne sposoby.
  3. Podążać za swoją najgłębszą prawdą, za tym, co kochamy, co nas ekscytuje, za czym tęsknimy, za tym, w co wierzymy, o czym marzymy, itd.
  4. Odkryć swój dar, swoje powołanie i wnieść go do świata.
  5. Kochać i spędzać jak najwięcej czasu z innymi ludźmi.

Poczucie ugruntowania, jakie zyskałam, kierując się tymi zadaniami, jest nie do przecenienia. Moje życie nabrało smaku i soczystości. Kiedy wstaję rano, nie zastanawiam się, po co i co mam robić.

Chciałabyś czuć się podobnie na co dzień? Zapraszam Cię do programu: Universe Workers.

W ciągu 5 tygodni zajmiemy się kolejnymi obszarami pracy dla Wszechświata, pokażę Ci, jak się komunikować z „pracodawcą”, jaki jest opis stanowiska pracy i zadania w każdym obszarze oraz jakie strategie zastosować, by dobrze wykonywać pracę Pracownika Wszechświata i codziennie czuć radość i poczucie życiowego spełnienia.

Wesprę Cię w odkrywaniu daru, który możesz do świata wnieść tylko Ty, otrzymasz ode mnie także listę 50 pytań pomocnych w odkrywaniu swojej najgłębszej prawdy.