Czy na myśl o zbliżającej się jesieni najchętniej już dziś wskoczyłabyś na pokład najbliższego samolotu lecącego w stronę ciepłych wysp i wróciła do Polski w drugiej połowie kwietnia?
Jeszcze trwają letnie upały, ale Tobie już przebiegają po plecach zimne dreszcze bo masz przebłyski jesiennej apatii i przygnębienia powodowanych u Ciebie co roku brakiem słońca, zimnem, deszczem, smogiem i siedzeniem w domu?
Ja też nie znoszę jesieni, kojarzy mi się z czasem do przetrwania w skurczeniu i zawsze na myśl o tym, że zbliża się czas wyjęcia ciepłych swetrów z szafy fantazjuję o wyprowadzce z Polski.
Moja rebeliancka dusza podsunęła mi przed oczy rozgrzewającą i rozświetlającą ten ponury obraz wizję, która mnie bardzo podekscytowała.
Rozświetlona nowymi możliwościami, inspiracjami, spotkaniami z innymi kobietami, kreatywna, pełna kolorów, ugruntowania, nurkowania w głąb siebie, by odnaleźć tam nasze zuchwałe marzenia i zacząć się karmić ich energią?
Bo wizja, którą widzę to małe, rozświetlające jesienną ponurość
iskierki w całej Polsce.
to japońskie słowo,
które oznacza światło słońca
przenikające przez liście drzew
Nazywam się Ewa Panufnik i jestem Zuchwałą Marzycielką
W swoim życiu podążam za iskrą, która mnie rozpala.
I zazwyczaj dzieją się wówczas mega dobre rzeczy dla mnie i dla innych. Tak współstworzyłam Dojrzewalnię Róż, kultowy Kobiecy Festiwal Rozwojowy PROGRESSteron, blog oraz książkę “Gdybym Dorosła”
i masę innych wydarzeń, które do tej pory z sentymentem wspomina tysiące kobiet w Polsce.
A czy dziś Ty chcesz współtworzyć mój nowy rozpalający projekt – Festiwal Komorebi w jego beta wersji – pierwszej edycji?
Komorebi To będzie Festiwal Wędrowny, będzie rozpalał Polskę aż przez dwa miesiące – październik i listopad.
I chcę Cię gorąco zaprosić do współtworzenia tej jesiennej rebelii!
No bo po co mamy siedzieć same z kocem na głowie, jeśli możemy zrobić razem coś niesamowitego, karmiącego, zbliżającego i razem rzucić wyzwanie jesieni?
warsztaty online, spotkania empatycznych kręgów KOMOREBI, codzienna rozgrzewająca wymiana i rozmowy z inspirującymi gośćmi i gdzie otrzymasz masę inspiracji, prezentów i wsparcia.
- zgłosić swoją gotowość do zorganizowania czy poprowadzenia stacjonarnego spotkania w Twoim miejscu zamieszkania.
Inspiracje, kontakty z innymi kobietami, grupy empatii, warsztaty, wykłady – online i być może także blisko Ciebie.
Razem się śmiejemy, uczymy nowych rzeczy, tworzymy, czytamy smakowite książki, dzielimy się tym, co u nas, gotujemy rozgrzewające dania i uczymy się rozpieszczać siebie na różne sposoby.
Nie obiecam Ci, że tej jesieni będzie mniej smogu i będzie świeciło dużo słońca, ale mogę Ci obiecać, że jeśli tylko zechcesz – nie będziesz sama.
Mogę Ci obiecać, że ta jesień zamiast być okropnym okresem, który trzeba jakoś przetrwać w skurczeniu i z zaciśniętymi zębami, stanie się czasem:
świętowania życia,
cieszenia się chwilą i kontaktami z innymi kobietami
dopieszczania siebie i czułego opiekowania się sobą
gromadzenia pięknej energii na następne pory roku
świętowania życia,
cieszenia się chwilą i kontaktami z innymi kobietami
dopieszczania siebie i czułego opiekowania się sobą
gromadzenia pięknej energii na następne pory roku
wiele okazji do nakarmienia swojej duszy i ciała
masę inspiracji, które włączą Ci motyle w brzuchu:
polecanie wspaniałych książek, filmów, artykułów, spotkań, wystaw
– do smakowania jesienią
ciepło innych kobiet, które do Ciebie popłynie
W każdym tygodniu dostaniesz zaproszenie na inspirujący warsztat online (może o niektórych tematach nawet jeszcze nie słyszałaś), krąg Komorebi oraz będziesz mogła posłuchać rozmowy lub wykładu, które pomogą Ci docenić i celebrować życie.
Otrzymasz trzy zestawy inspirujących kart: Karty Wizji, Karty Cheerleaderki i Karty Manifestacji oraz Notes Wdzięczności “Happy Days” (w wersji do druku), który pomoże Ci wyszukiwać dobre rzeczy i małe cuda w Twoim życiu i polepszać swój nastrój każdego dnia.
Otrzymasz rabat na każdy warsztat stacjonarny, w którym będziesz chciała wziąć udział odbywający się w ramach Festiwalu.
Warsztaty będą odbywały się w różnych miejscach
w Polsce.
(tylko 149 zł za dwa miesiące, w tym 11 warsztatów, 9 wywiadów/wykładów, 8 kręgów komorebi, poranne smakowanie życia, prezenty, karty, dziennik wdzięczności “happy days”, warsztaty będą się odbywały także na platformie zoom) lub 99 zł za miesiąc.
warsztat, wykład, spotkanie, koncert, wystawę, klub książki, klub robótek, plener malarski, itp., które chciałabyś zorganizować stacjonarnie.
warsztat z Lucyną Wieczorek, która pokaże Ci “Jak uczynić swój wewnętrzny dom bardziej bezpiecznym miejscem do życia”
Kamila Frontino, wysoko wrażliwa coachka, zaprasza Cię na prelekcję: “Światło w ciemności”
Krąg Komorebi inspirowany niezwykłą metodą Naikan prowadzi Ewa Panufnik
warsztat z Moniką Żelazek, która zaprasza Cię do “Spotkania z Pieśnią Serca. Zanurzenia w Twoją historię, aby tam poszukać nici i zapleść nową Pieśń dla Twojego życia”
warsztat z Magdaleną Sendor, trenerką Nonviolent Communication, która zainspiruje Cię do posłuchania nie tylko umysłu, ale też ciała: “CiałoUmysł – a gdyby posłuchać?”
wywiad z serii “Jak spełniać Zuchwałe Marzenia” z Dominiką Jasińską, kandydatką na Prezydentkę Polski,
Krąg Komorebi inspirowany cyklicznością natury, prowadzi Katarzyna Rybicka
wywiad z psychoterapeutką Iwoną Kopacz “Smakowanie owoców swojego życia. Czyli jak przyswajać wartość osobistych wyborów, doświadczeń i decyzji”
Magda Moskal zaprasza Cię na warsztat “Jesteś darem. Żyj w zgodzie z tym, co w Tobie najcenniejsze”
Krąg Komorebi, prowadzi Ewa Panufnik
warsztat z psychoterapeutką Iwoną Kopacz “Czuła Menopauza” – dla kobiet, które chcą się rozwijać emocjonalnie i duchowo w drugiej połowie swojego życia
“Jak zrozumieć i docenić siebie dzięki metodzie Human Design” – wywiad z Kamilą Miłkowską, Lazurowe Studio
Ewa Kula-Pankau zaprasza Cię na warsztat “Rozwiewanie Chmury”, podczas którego pokaże jak podejmować trafne decyzje, rozwiązywać konflikty i tworzyć przełomowe rozwiązania za pomocą narzędzia, o którym mało kto jeszcze w Polsce słyszał
Krąg Komorebi
wywiad z Kasią Olichwier, autorką książki “Łaskotana skrzydłami motyli” o tym, jak dowiedzieć się, czego naprawdę chcesz i zbudować odwagę, by za tym podążyć
psychoterapeutka Ewa Tyralik zaprasza Cię na warsztat “Rozmowa, która otula. Jaki rodzaj komunikacji rozgrzeje Ciebie i innych”, będzie o języku rezonowania i komunikacji bez przemocy i mnóstwie ciepłych sposobów na słuchanie i rozmawianie w relacji
Krąg Komorebi inspirowany językiem empatii i językiem rezonowania, prowadzi Ewa Panufnik
warsztaty gotowania „Czuła Kuchnia” z Dorotą Próchniewicz