AAA Wydrukuj

Serdecznie zapraszamy Cię do zarejestrowania się. Już za chwilę uzyskasz pełen dostęp do naszych propozycji.

Wybierając Twój login pamiętaj, że będzie on widoczny na Forum. Twój login nie może zawierać znaków szczególnych, takich jak spacja. Zanotuj go sobie, gdyż będzie stanowił bazę do odzyskania zapomnianego hasła. Dziękujemy za Twój czas!

Jeśli zdarzy Ci się problem podczas logowania albo nie dotrze do Ciebie link aktywacyjny, bardzo proszę, poinformuj nas o tym. Napisz do mnie: ewa.tyralik@dojrzewalnia.pl. Postaram się jak najszybciej znaleźć rozwiązanie. Dziękuję!

Pola oznaczone (*) muszą być wypełnione.
Nazwa użytkownika (*)
Hasło (*)
Powtórz hasło (*)
Imię (*)
Nazwisko (*)
E-mail (*)
Telefon
Firma
Adres do faktury
Kod pocztowy
Miejscowość
NIP
Zgadzam się (*)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Z powołaniem się na ustawę z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych podanych w formularzu przez Wirtualną Dojrzewalnię, należącą do: Dojrzewalnia Róż Ewa Panufnik z siedzibą w Nowej Iwicznej, ul. Krasickiego 29 b; INOUT Ewa Tyralik-Kulpa, z siedzibą w Warszawie, Okopowa 29a/16 oraz Szkoła Trenerów Lucyna Wieczorek - Tutak z siedzibą w Warszawie, Al. Wojska Polskiego 50/54 lokal 56.
Zgadzam się (*)
Z powołaniem się na ustawę z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę, aby Wirtualna Dojrzewalnia, należącą do: Dojrzewalnia Róż Ewa Panufnik z siedzibą w Nowej Iwicznej, ul. Krasickiego 29 b; INOUT Ewa Tyralik-Kulpa, z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 29a/16 oraz Szkoła Trenerów Lucyna Wieczorek - Tutak z siedzibą w Warszawie, Al. Wojska Polskiego 50/54 lokal 56, kontaktowała się ze mną drogą elektroniczną.
Zgadzam się
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. OK