AAA Wydrukuj

Tydzień Dorastania z

Od 27.10.2015 do 4.11.2015 r.

 

Kiedy 4 lata temu ten pomysł zaświtał w mojej głowie – wiedziałam od razu: „to jest to”! Jeszcze tego samego dnia, bardzo podekscytowana, zasiadłam do pisania pierwszego posta. Pisałam i pisałam, jakbym od dawna czekała, by nadać swoim doświadczeniom oraz różnorakim inspiracjom taką właśnie formę. To była prawdziwa frajda. Przez pierwsze dwa miesiące nie wiedziałam jeszcze, czy i kiedy odważę się ujawnić wpisy szerszej publiczności, ale znowu, w pewnym momencie poczułam, że jestem gotowa podzielić się tym, co dawało mi tyle radości.

 

I tak „Gdybym Dorosła” – projekt osobistego rozwoju w formie bloga ujrzał światło dzienne.

Feedback przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Okazało się, że rozważania, jak wyglądałoby moje życie, gdybym naprawdę dorosła, inspirują nie tylko mnie, ale i wiele innych kobiet - do brania odpowiedzialności za swoje spełnienie, pasje, marzenia, dążenia i tęsknoty. Moje nieustające odpowiadanie sobie na pytanie: „Co bym zrobiła, gdybym dorosła?” – w miłości, w rodzicielstwie, pracy, komunikacji, przyjaźni, działaniach w świecie, wspierało mnie i wiele kobiet w „dorastaniu” do upragnionej wersji swojego życia. Serce mi rosło, bo inspirowanie i wspieranie innych w sięganiu po swoją wewnętrzną prawdę i pełnię to jedna z najważniejszych części mojej życiowej misji i chyba także życiowy dar. Wierzę po prostu w życie jak najbardziej zgodne z poczuciem wewnętrznej słuszności, płynące z głębi naszego jestestwa i naszych najgłębszych wartości.

Rozwojem osobistym zajmuję się zawodowo od 12 lat. W 2003 roku wraz z Lucyną Wieczorek założyłam Dojrzewalnię Róż – Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet (www.dojrzewalnia.pl). Tak, jak i ten blog, powstała z wielkiego pragnienia podzielenia się z innymi tym, co dawało nam siłę do zmieniania swojego życia, tak, aby przeżywać je w pełni – swoich marzeń i potencjału. Przez tych 12 lat przez moje życie przewinęło się setki cudownych kobiet i mężczyzn – uczestniczek, uczestników, trenerek i trenerów, wzięłam udział w dziesiątkach warsztatów oraz inspirujących spotkań. Każde z nich wzbogacało mnie o nowe perspektywy, umiejętności, często dodawało skrzydeł. To wszystko budowało też krok po kroku moją chęć i możliwość wzięcia życia w swoje ręce. Eksperyment rozwojowy, który przeprowadzam m. in. porządkując swoje inspiracje na blogu „Gdybym Dorosła”, jest swoistym podsumowaniem tych lat i tych doświadczeń, wniosków z psychoterapii, lektur, jego celem jest zintegrowanie najważniejszych z mojego punktu widzenia wątków z moim życiem.

Krok po kroku powstał z tych dywagacji całkiem pokaźny zbiór inspiracji, po które mogłam sięgać w trudniejszych chwilach. Na nowo dzięki niemu definiowałam jakie są moje najważniejsze wartości, talenty, co uznaję za sukces, co mnie wspiera, co mnie rozwija, pomaga wziąć życie w swoje ręce i odnaleźć radość na co dzień.

 

Od dłuższego już czasu moim marzeniem jest nadać im formę książki, w której zawrę najlepsze i najbardziej inspirujące tematy z bloga oraz mnóstwo nowych dorosłych inspiracji. To będzie książka-nie książka, inspirująca, angażująca, zapraszająca, zachęcająca do zastanawiania się nad dorastaniem na różne sposoby. Dająca nadzieję i siłę do realizowania tego, co dla niej najważniejsze każdej kobiecie, która po nią sięgnie.

 

 

 

Ponieważ pytania o książkę pojawiają się z Waszej strony bardzo często – z okazji 4 urodzin bloga mam dla Was prezent oraz pewną wyjątkową i atrakcyjną propozycję:

 

 

 

 

 PREZENT

W urodzinowym prezencie mam dla Ciebie do pobrania e-book: 10 najważniejszych i najbardziej wspierających dla mnie postów z 4 lat bloga „Gdybym Dorosła”.

 

Pobierz

 

 

 

Przez następny tydzień będziesz mogła wykupić wszystkie moje kursy online w pakiecie w Wirtualnej Dojrzewalni za niezwykle atrakcyjną cenę:

 99 zł zamiast 505 zł! 

 

Zebrane fundusze pozwolą mi spełnić marzenie i zająć się publikacją i drukiem książki „Gdybym dorosła”:-)

 

Kurs „Gdybym Dorosła” (cena regularna - 195 zł)
Kurs „Większe Życie” (cena regularna – 145 zł)
Kurs „Ambasadorzy Empatii” (cena regularna - 165 zł)
Gdybym dorosła... w rodzicielstwie (cena regularna - 65 zł)
Gdybym dorosła... w związku i w relacjach (cena regularna - 65 zł)
Gdybym dorosła... w świecie (cena regularna - 65 zł)
Gdybym dorosła... ciało i seksualność (cena regularna - 65 zł)
Gdybym dorosła... w pracy (cena regularna - 65 zł)
Gdybym dorosła... jak zbudować swoją osobistą moc (cena regularna - 65 zł)

Razem: 99 zł zamiast 505 zł – OSZCZĘDZASZ PONAD 400 zł!!!

Dostęp do wszystkich kursów masz przez rok.

 

 

Kurs online „Gdybym Dorosła”

 

To projekt rozwojowy dla gotowych na zmiany i przejęcie steru swojego życia kobiet, którego celem jest odzyskanie poczucia mocy, sensu i satysfakcji, otworzenie się na radość, docenienie siebie, mocne stanięcie na nogach i poczucie się dobrze we własnej skórze. A także pogłębienie relacji i bliskości, lepsze rozeznanie się tym, co jest dla nas w życiu najważniejsze i stanięcie za tym. Naprawdę działa – przetestowany w 100% na moim życiu, które bez dwóch zdań odmienił na lepsze. Ukończyło go już setki kobiet. Pracujesz w dowolnym tempie, wybierając najbardziej w danym momencie aktualny dla Ciebie moduł tematyczny: Gdybym dorosła... jak zbudować swoją osobistą moc, Gdybym dorosła... w związku i w relacjach, Gdybym dorosła... ciało i seksualność, Gdybym dorosła... w rodzicielstwie, Gdybym dorosła... w pracy, Gdybym dorosła... w świecie. Zobacz więcej 

Kurs online „Większe Życie”

 

Mój ulubiony projekt rozwojowy – składający się z 25 transformujących pytań, dzięki którym możesz nadać swojemu życiu sens, w pełni wykorzystać swój potencjał, talenty i zasoby oraz zrealizować marzenia. Każdemu pytaniu towarzyszy refleksja, praktyka główna i kilka praktyk dodatkowych. Zostań swoim własnym coachem i kształtuj swoje życie! Zobacz więcej

Ambasadorzy Empatii

 

Ambasadorzy Empatii – od wielu lat hit online Dojrzewalni. Dla wszystkich, którzy odczuwają potrzebę wspierania innych i wzbogacania ich życia oraz chcą być zmianą, której życzą światu. Warto postawić na empatię, aby w relacjach odczuwać więcej miłości, bliskości, intymności, głębi oraz poczucia bycia zrozumianym i wysłuchanym, wziętym pod uwagę; aby doświadczyć innego punktu widzenia bez rezygnowania ze swojego; budować zrozumienie, szacunek i chęć współpracy, zamiast nieporozumień i konfliktów. 28 tematów krok za krokiem pogłębiających Twoje umiejętności komunikacyjne. Empatii naprawdę można się nauczyć! Zobacz więcej

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. OK